Deze zeer ruime woning is gelegen op wandelafstand van het historisch centrum van Gent en het Station Gent-Dampoort. Tal van voorzieningen in de buurt.
De indeling ziet er als volgt uit: Op het gelijkvloers bevinden zich in het woongedeelte een aangename leefruimte en een ingerichte keuken. Eveneens op het gelijkvloers bevinden zich een ruime inkomhal met toegang naar een grote overdekte ruimte (atelier) met wasplaats / douchekamer en berging (133 m²). Diverse mogelijkheden met deze ruimte. Er is een kelder aanwezig. Op het eerste verdiep bevinden zich drie ruime slaapkamers en een badkamer met enkele lavabo, douche en toilet. Vanuit de achterste slaapkamer is er toegang tot het plat dak. Op het tweede verdiep bevinden zich de vierde en vijfde slaapkamer / zolderkamer. Mogelijkse projectgrond mits het verkrijgen van een omgevingsvergunning voor stedenbouwkundige handelingen.
Wenst u meer informatie over dit pand of een bezoek ter plaatse? Contacteer dan Mathias van Pattymo (0472 60 91 51 - Mathias@pattymo.be)